środa 08 Gru 2021

Konkurs na Najładniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Krobi ogłosiła w okresie przedświątecznym konkurs plastyczny na Najładniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową. Celem konkursu było nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia, jak również rozwijanie wśród dzieci twórczych zainteresowań, wyobraźni i fantazji. Przy użyciu dowolnych materiałów uczestnicy wykonali m.in. bombki, aniołki, choinki, łańcuchy, gwiazdorki. Dla jury wybranie tych najpiękniejszych było nie lada wyzwaniem, gdyż wszystkie ozdoby okazały się oryginalne, piękne, estetyczne i bardzo pomysłowe.

Podsumowanie konkursu odbyło się 9 grudnia br. w Przedszkolu Samorządowym „Pod Świerkami” w Krobi oraz w Przedszkolu Niepublicznym „Stokrotka”. Dzieci szkolne nagrody odebrały w siedzibie Biblioteki. Za wykonanie świątecznych ozdób laureaci  otrzymali upominki i poczęstowani zostali słodyczami.

Wszystkim, którzy brali udział w konkursie dziękujemy, wyróżnionym gratulujemy, w święta życzymy dużo śniegu, a pod choinką upragnionych prezentów. Rodzicom także należą się podziękowania za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas.

Zapraszamy do obejrzenia ozdób świątecznych, które  wystawione są w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży do 15 stycznia 2017 roku.

 

Wyniki konkursu:

I miejsce -  Michał Nawotka, Paula Ciszak, Piotr Madej, Karol Kulczak, Angelika Pazoła,                                                   Maria Kubiak, Roxana Czernik, Agata Urbaniak, Angelika Kowalska, Alicja Kowalska,

               Igor Gubański.

II miejsce -  Wiktor Łabędzki, Mateusz Bujak, Mikołaj Kmiecik, Maksymilian Kmiecik,

                      Emilia Nowak, Monika Nowak, Nikolas Smektała, Zofia Strugała, Emilia Poprawska,                      Antonina Bem.

III miejsce -  Hania Grodzka, Wojtek Wajs, Wiktor Bogdański, Laura Zygmaniak, Tomek Sikorski,

                      Mateusz Wylęga, Janek Szpurka, Stasiu Szpurka, Alicja Włodarczyk.