wtorek 21 Wrz 2021

Szanowni Czytelnicy!

Uprzejmie informujemy, że od dnia 25 maja 2020 r. czynna będzie Wypożyczalnia dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. W celu zachowania wymaganego dystansu z usług korzystać może jednorazowo 1 osoba z wypożyczalni dla dorosłych i 1 osoba z wypożyczalni dla dzieci i młodzieży. Prosimy o zasłanianie twarzy oraz dezynfekcję rąk.
Do odwołania wypożyczane książki podaje bibliotekarz – nie będzie wolnego dostępu do półek. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z katalogu komputerowego i zamawianie książek telefonicznie pod nr telefonu 65 5711709, poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. oraz wrzucanie zamówienia do skrzynki pocztowej znajdującej się przed wejściem do budynku. Zamówione książki będzie można odebrać następnego dnia w godzinach czynności biblioteki.
W trosce o zdrowie i życie naszych Czytelników dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z biblioteki nie stanowiło zagrożenia zarówno dla Państwa jak i dla pracowników.
Powierzchnie dotykowe (klamki, drzwi, biurka, sprzęt komputerowy) kilkakrotnie w ciągu dnia będą dezynfekowane. Książki zwracane przez Państwa poddawane będą kwarantannie i przeznaczone do udostępniania po jej zakończeniu.
Nieczynne do odwołania będą czytelnia oraz czytelnia internetowa.
Biblioteka wypożycza książki:
od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 - 18.00
w piątek od 9.00 - 15.00
Za utrudnienia przepraszamy.